ویزای تحصیلی کانادا

Slider

ویزای تحصیلی کانادا

دانشگاه های کشور کانادا از رتبه خوبی درمیان دانشگاه های جهان برخوردار هستند و به دلیل کیفیت سیستم آموزشی و سطح رفاه موجود متقاضیان و طرافداران  زیادی در اقصی نقاط جهان دارند.

جهت تحصیل در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشور کانادا باید نسبت به دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر اقدام نمایید. تحصیل رایگان در کانادا برای دانشجوهای ایرانی عملا غیر ممکن میباشد و باید بودجه مناسبی برای دوران تحصیل خود در نظر گرفته باشید. همچنین داشتن نمره آیلتس بالای 6 از الزامات تحصیل در این کشور پهناور می باشد.

برای شروع ابتدا بایستی بررسی دقیقی از سطح دانشگاه ، امکانات موجود ، شهر محل تحصیل و … داشته باشید چون این تصمیمی سرنوشت ساز برای شما خواهد بود.. سپس نوبت به اقدام جهت اخذ پذیرش می رسد که خود دشواری ها و پیچیدگی های خاص خودش را خواهد داشت.

پس از این که موفق به اخذ پذیرش تحصیلی شدید بایستی با مراجعه به سفارت کانادا نسبت به دریافت ویزای تحصیلی اقدام نمایید. شما بایستی آفیسر سفارت را متقاعد کنید که واقعا قصد تحصیل دارید و توانایی های مالی لازم برای پرداخت هزینه های خود را خواهید داشت.

فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا در حال حاضر حدود 20 هفته طبق اعلامیه سفارت می باشد.

مجموعه THE VAC با سابقه چندین ساله حضور در کانادا و نمایندگی بسیاری از دانشگاه ها و کالج های کانادا می تواند همراه و مشاوری خوب در این زمینه برای شما باشد. ما با توجه به رشته و خواسته های شما بهترین موسسات آموزشی را در نظر گرفته و تمامی مراحل اخذ پذیرش ، ویزای تحصیلی ، ثبت نام دانشگاه ، اسکان ، افتتاح حساب بانکی و ارائه کلیه مشاوره های لازم برای تحصیل و زندگی در کانادا را برای شما انجام داده تا از تحصیل موفق در کشور کانادا لذت ببرید.

کلیه مراحل اخذ ویزای تحصیلی در مجموعه THE VAC توسط مشاورین رسمی اداره مهاجرت کانادا  (ICCRC)انجام می گیرد که از سوی آن سازمان با کد RCIC قابل استعلام و پیگیری خواهد بود.

تماس با ما

خیابان آفریقا خیابان کاج آبادی

ساعات کاری : 9 تا 15

ایمیل : info[at]thevac.net

شماره تماس:۷۵۰۳۸۹۷۹-۰۲۱

مدیرویزای تحصیلی کانادا