ویزای مولتی کانادا

Slider

ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا ، اخذ ویزای مولتی کانادا برای اخذ این دو ویزا مشاورین دوک به شما کمک خواهند کرد برای کسب اظلاعات بیشتر با شماره ۷۵۰۳۸۹۷۹-۰۲۱ تماس بگیرید .

ویزای مولتی کانادا یا همان  ویزا طولانی مدت چندگانه  چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

نوعی از ویزاست که دارای دو ویژگی مهم زیر است:
به دارنده ویزا مولتی کانادا این اجازه را می دهد که از طریق کلیه مرزها و در زمان های مختلف به دفعات در کانادا تردد کند.

ویزای مالتی (multiple) کانادا  تا یک ماه قبل از تاریخ ابطال گذرنامه فرد دارای اعتبار است.
از آنجا که گذرنامه های افراد ایرانی به طور معمول تا ۵ سال اعتبار دارند، چنین ویزایی عملاً می تواند تا بیش از ۴ سال اعتبار داشته باشد.
براساس دستورالعمل اداره مهاجرت، چنین ویزایی به طور معمول تنها شامل دو گروه زیر می شود:

افرادی که به صورت مداوم به کانادا سفر می کنند.

پدر و مادرهای مسن و بازنشسته ای که قبلاً از طریق فرزندانشان برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده باشند.

مجموعه دِوَک قصد دارد تا در این مقاله شما را با ویزای مولتی  (multiple) کانادا آشنا کند. لطفا متن زیر را با دقت بخواند و در صورت بروز هر گونه سوال یا ابهام با شماره های ارتباطی شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

نکات اخذ ویزای مولتی (multiple)  کانادا

برای سفر به کانادا به نکات زیر توجه کنید :

علاوه بر این که از نظر سلامتی بدون مشکل می باشید، حتما کلیه مدارک شناسایی مثل شناسنامه و کارت ملی و گذرنامه همراه تان باشد.

یکی از نکاتی که برای کارشناسان و آفسیر های کانادا مهم است هدف شما از سفر می باشد.
اولین موضوعی که دارای اهمیت فراوان می باشد، مدارک و وابستگی های شغلی شماست. اگر این دیدگاه به وجود بیاید که شما قصد برگشت را ندارید درخواست شما برای ویزای توریستی رد خواهد شد. برای همین امر است که نیاز می باشد مدارک شغلی معتبری را ارائه دهید مثل جواز کسب یا اطلاعات ثبتی شرکت یا مدارک اشتغال به کار و بیمه.

مورد بعدی که مورد توجه کارشناسان و آفیسر سفارت قرار می گیرد، وابستگی های مالی و ملکی شماست. اینکه شما به اندازه کافی تمکن مالی دارید (در این باره می توانید از مشاوران دِوَک مشاوره بگیرید). یادتان بماند که داشتن سند ملکی کمک شایانی به پروسه دریافت ویزای شما خواهد کرد. به هر دلیل اگر آفسیر در خصوص میزان تمکن مالی و توانایی پرداخت هزینه های سفر متقاعد نشود درخواست شما را رد می کند.

 

نکات تکمیلی ویزای مولنی کانادا

ویزای مولتی کانادا 10 ساله می باشد اما بدلیل اعتبار 5 ساله پاسپورت ایرانی ها در ایران به ویزای 5 ساله معروف است اما فراموش نکنید که این نوع ویزا تا زمان انقضای پاسپورت شما اعتبار دارد و این نوع ویزا چند بار ورود می باشد. به این معنا که شما در زمان طول 5 ساله اعتبار پاسپورت خود می تواند به تعداد دفعات وارد خاک کانادا شوید و هر بار تا 6 ماه بمانید. یادتان باشد که بعد از 6 ماه حضور در کانادا باید خروج داشته باشید. در صورتی که پاسپورت شما منقضی شود برای ورود مجدد به کشور کانادا نیاز به اخذ ویزای جدید دارید.

 

نکته بسیار مهم

در صورت تمایل به اخذ ویزای مولتی (multiple)  کانادا بهتر است از وکیل رسمی سازمان مهاجرت کمک بگیرید.
چرا؟
ارتباط وکیل به عنوان یک شخصیت حقوقی با آفیسر و ارسال مدارک شما از طریق پورتال رسمی سازمان مهاجرت قطعا کمک شایانی به پروسه ویزای شما خواهد کرد. وکیل سازمان مهاجرت با تجربه و دانش خود نسبت به جزئیات و آپدیت های سفارت و همچنین ارائه نامه های مربوطه (submission letter) به عنوان یک شخصیت حقوقی پروسه ویزای شما را انجام خواهد داد.

تماس با ما

خیابان آفریقا خیابان کاج آبادی

ساعات کاری : 9 تا 15

ایمیل : info[at]thevac.net

شماره تماس:۷۵۰۳۸۹۷۹-۰۲۱

مدیرویزای مولتی کانادا